witamy

 
 

Analizując nasze wakacje czy wyjazdy weekendowe z ostatnich kilku lat, spędzone we dwoje, z rodziną lub ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że pierwsze z pytań należy postawić zupełnie inaczej.

Nie tyle ważne jest same miejsce na mapie, ile to - jak zorganizowany będzie Twój czas i w jakich warunkach go spędzisz.

Co tak naprawdę będziesz robił i jak się będziesz przy tym czuł ?

Czy będzie ciekawie ? Czy będziesz miał co robić Ty, Twoi znajomi i Twoja rodzina ? Czy będziesz się czuł komfortowo i swobodnie ?

Czy po powrocie do domu będziesz mógł szczerze powiedzieć – jestem zadowolony, było super ?

Odczuwając brak takich miejsc i takiego sposobu podejścia do gości, postanowiliśmy wspólnie z żoną, w domu moich rodziców w Tucznie stworzyć mini pensjonat oferujący właśnie to, czego brakowało nam gdzie indziej. A więc komfortowe warunki, przyjazny domowy klimat i mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu.

Ja zająłem się stroną techniczną całego przedsięwzięcia, a żona włożyła w to kobiecą duszę gwarantując świetny klimat i estetykę.

Stworzyliśmy więc miejsce gdzie wybierając się na weekend czy wakacje, nie musisz zabierać ze sobą :

ręczników, szklanek, sztućców, kieliszków, żelazka, zabawek dla dziecka, książek, roweru, piłki, rakietek, telewizora, radia, mebli turystycznych, widea, grila, wiatraka, pontonu, kaczuszki, nocnika itd.

Miejsce, w którym możesz cieszyć się swoim wolnym czasem. I do którego, mamy nadzieję, będziesz wracał.

Jolanta i Adrian Teliżyn


 

Wakacje w Tucznie

Zaplanowanie weekendu, krótkiego urlopu czy długich wakacji pozornie sprowadza się do dwóch pytań.

Gdzie i za ile ??

Ale tylko pozornie. Bo jeśli chcesz być ze swojego wyjazdu zadowolony i naprawdę odpocząć od pracy i dnia codziennego, powinieneś spojrzeć na to inaczej.